Okna PCV — wysoka jakość niskim kosztem

Z danych statystycznych wynika, że znaczna większość okien montowanych w Polsce to konstrukcje, do których budowy użyto PCV. Taki stan rzeczy nie jest ogromnym zdziwieniem dla osób, które posiadają podstawową wiedzę na temat systemów doświetleń, a w szczególności ich wad i zalet.

Bardzo wysoka jakość – trwałość i bezpieczeństwo

Jedną z polskich marek, która wciąż się rozwija i wprowadza na rynek coraz nowsze i bardziej zaawansowane technicznie rozwiązania jest firma Drutex. Okna PCV, które są wytwarzane przez tego producenta, można kupić nie tylko w naszym kraju, ale także w wielu miejscach na świecie. Produkty przedsiębiorstwa wyróżniają się bardzo wysoką trwałością i odpornością na szkodliwe czynniki, takie jak deszcz, wiatr, śnieg czy wilgoć znajdująca się wewnątrz pomieszczeń. W ofercie jest wiele rodzajów przeszkleń oraz wielokomorowe ramy, które sprawiają, że do dyspozycji klientów są naprawdę wyjątkowo trwałe okna PCV. Stosunkowo tanio można je produkować, dzięki czemu cena (w zależności o rodzaju okna) zwykle jest przystępna dla klienta. Profile z tworzywa sztucznego są bardzo wytrzymałe, dlatego po montażu w nich odpowiednio bezpiecznej szyby uzyskujemy trwałe systemy antywłamaniowe.

Brak konserwacji elementów przez wiele lat

Dokładne określenie ceny okien PCV nie jest proste, ponieważ zależy od bardzo wielu czynników. Z pewnością jest ona jednak niższa niż w przypadku konstrukcji, do których produkcji użyto innych materiałów. W porównaniu do ram drewnianych, profile z tworzywa sztucznego są nie tylko znacznie bardziej wytrzymałe i odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Dzięki nienasiąkliwości w materiale nie rozwijają się szkodliwe dla mieszkańców i innych użytkowników pomieszczeń pleśń i grzyby. Listwy nie wymagają także specjalistycznej, regularnej konserwacji – można je czyścić dostępnymi na rynku środkami chemicznymi, jednak nie trzeba ich lakierować czy impregnować, by nie straciły swoich parametrów użytkowych. Nawet tanie okna PCV nie tracą swojej barwy pod wpływem promieniowania UV, dzięki czemu po kilku latach będą wciąż wyglądać estetycznie, nie szpecąc budynku. Wielokomorowe profile nie tracą także swoich właściwości związanych z bardzo niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła, który jest bardzo korzystny w perspektywie budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

W przypadku okien z PCV warto wybierać producentów, którzy zdobyli pewną renomę i wprowadzili na rynek kilka swoich rozwiązań. Dzięki temu możemy mieć pewność, że wybrany model będzie bardzo trwały, czego dowodem są nowoczesne okna Drutex, łączące w sobie bardzo wiele pozytywnych cech.Okna Historia okien – czyli dlaczego powstanie okien PCV było przełomem w architekturze
Dzisiaj okna są zupełnie naturalnym, a wręcz niezbędnym, elementem konstrukcji budynku.
Okna Okna PCV ? wysoka jakość niskim kosztem
Z danych statystycznych wynika, że znaczna większość okien montowanych w Polsce to konstrukcje, do których budowy użyto PCV.
Okna Na co zwrócić uwagę podczas kupowania okien?
Zachowanie odpowiedniej jakości przegród budowlanych ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa konstrukcji oraz funkcjonalności obiektu.
Rabat Promocja zimowa nadal trwa - więcej informacji w biurze.
Nowość DRUTEX S.A. po raz kolejny znalazł się na ,,Liście 500” tygodnika Polityka.

Copyright C 2012 iokno.eu | Polityka cookie | Polityka prywatności | Drutex Bydgoszcz

realizacja: PRO-LINK